מזה קידום אורגני?

יש שני תחומים ענקיים בתחום הקידום. הראשון הוא כמו התלמיד שלומד יומיים לפני המבחן ומוציא 100 והשני הוא כמו התלמיד שלומד חודשיים לפני המבחן ואולי יוציא 100.
הקידום הממומן שנכתב עליו בעמודים קודמים הוא מהיר כמו ברק. עושים קמפיין טוב, מכוונים אותו לאוכלוסייה נכונה ועוד כמה דברים ודיי מהר אנחנו מקבלים הרבה מאוד לקוחות שמגיעים אל העסק.

מהצד השני יש את הקידום האורגני. כמו שמו הוא טבעי - אורגני. אין לו סטירואידים ולכן הוא לוקח זמן. הקידום האורגני עובד אך ורק בגוגל והמטרה שלו היא לשים את האתר שלנו בעמוד הראשון של גוגל. אין פרסומים ביוטיוב או ברחבי האינטרנט, אין רימרקטינג או דבר אחר.
אתם בטח חושבים שאני מאוד מתנגד לקידום הזה מאיך שהצגתי אותו. האמת היא שקידום אורגני הוא חשוב ואני לא מתנגד אליו בכלל, זו פשוט שיטה שדורשת השקעה רבה והתוצאות לא נראות באופן מיידי.

 

איך זה עובד?

במודל הזה אין תשלום לגוגל או לפייסבוק וכו'. התשלום מתבצע למקדם האורגני או שאנחנו מבצעים את הקידום בעצמנו. 

כדי להגיע לעמוד הראשון בגוגל יש מספר פקטורים שצריכים לעמוד בהם.


על קצה המזלג להלן הפקטורים שגוגל בודק:
מאחורי הקלעים של האתר

כלומר איך האתר נכתב, מה הקוד שלו, איך הקוד מסודר ככה שיהיה ניתן לקרוא אותו מהר ועוד כל מיני פקטורים שקשורים למתכנת האתר שלכם.

איכות התוכן באתר
גוגל רוצים לראות שהתוכן מקורי, שלא העתקתם אותו ממקורות חיצוניים והם יעזרו לאתרים עם תוכן מקורי.

זמן השהות באתר
כמה זמן מי שנכנס לאתר שלכם נשאר בו? בכמה עמודים הוא הסתובב בתוך האתר? פקטורים אלו ונוספים אשר מודדים איך הקהל שלכם נהנה מהאתר. כלומר כמה זמן הוא היה מוכן להיות באתר ולעשות בו פעולות.

אלו הפקטורים על קצה המזלג וכמובן שיש עוד המון לקידום אורגני.
אלו דברים שצריך להמשיך לדאוג להם באופן יומיומי אם רוצים להמשיך להישאר בעמוד הראשון, לא מזיק לעשות קידום אורגני. עם זאת חשוב לזכור שקידום אורגני לא מבטיח שתגיעו לעמוד הראשון בגוגל, וכל זמן שאתם לא שם אתם מבזבזים זמן וכסף כי 95% מהגולשים לא עוברים מהעמוד הראשון, 67% מסתכלים רק על חמשת התוצאות הראשונות (כשהפרסום הממומן בדרך כלל תופס לפחות 2-3 מהחמש האלה). 

 

אז זה קידום אורגני והוא חשוב וטוב, אבל אם יש בחירה בין השניים כמובן שהייתי הולך על הקידום הממומן אם אני רוצה להגדיל את ההכנסה של העסק שלי במידה הגדולה ביותר ובמהירות הגבוהה ביותר.

כל הזכויות שמורות - ©2018 by באז Buzz - קידום אתרים בגוגל וברשת החברתית