קידום ממומן בגוגל

גוגל היא חברה ששווה כמעט טריליון דולר. מאיפה כל הכסף הזה? 98% מההכנסות של גוגל מגיעות מהקידום הממומן! מאות מילירדי דולרים רק מפרסומות באינטרנט, מי היה מאמין.


אין ספק שמדובר בעסק רווחי, אבל עסק שכל כך רווחי חייב לתת שירות מצוין, וזה בדיוק מה שהם עושים. בזכות הקידום של גוגל אלפי עסקים בארץ מצליחים להרוויח הרבה יותר כסף, וגם העסק שלכם יכול להרוויח הרבה יותר בזכות השירות הזה.

הקידום של גוגל עובד בצורה של תשלום עבור כל קליק של לקוח פוטנציאלי שראה ולחץ על הפרסומת שלנו. כלומר יכול להיות שאנחנו נפרסם מודעה ומי שראה את המודעה לא ילחץ עליה ולא יגיע לאתר שלנו - במקרה כזה אנחנו לא נשלם לגוגל. מהצד השני במידה והמודעה שלנו טובה והלקוח הפוטנציאלי לחץ עליה והגיעה אל האתר, אנחנו נשלם לגוגל סכום מסוים.

יש כל מיני דרכים לפרסם בגוגל.

הדרך המוכרת ביותר היא מודעות במנוע החיפוש. אלו מודעות שאנחנו שמים ודואגים שרק לקוחות פטנציאלים יראו.
דרך נוספת היא פרסום בכל רחבי האינטרנט דרך גוגל. היום כאשר אתם נכנסים לאתר YNET או לכל אתר אחר ורואים פרסומות, ברוב המכריע של הפעמים הפרסומות הם של גוגל. כאן אין מודעת טקסט לרוב, אלא תמונה יפה או אפילו ווידאו.

דרך נוספת ויחסית לא מוכרת היא פרסום מודעת התקשרות שמתאימה רק לסמארטפונים וכאשר לוחצים עליה ניתן להתחיל שיחה באופן מיידי. הדרך הזו מתאימה יותר לעסקים כמו מנעולנים או פיצריות כאשר הלקוח רוצה את המוצר עכשיו ונהוג להזמין אותו דרך הטלפון.

טעימה.. סרטון של גוגל המסביר על השירות

כפי שנאמר בסרטון ניתן לעשות את זה בעצמכם, עם זאת מובן שהניסיונות לעשות זאת ללא ליווי מקצועי עשויים להיות כואבים ויקרים..

כל הזכויות שמורות - ©2018 by באז Buzz - קידום אתרים בגוגל וברשת החברתית